Vestavné skříně

Výhody vestavěných skříní

  • šetří váš prostor
  • jsou oživujícím prvkem interiéru
  • jsou bezpečnější (u dětí nehrozí úrazy)
  • maximálně využívají prostor

Skříně vyrábíme přesně dle Vašich požadavků z těch nejkvalitnějších materiálů. Můžete si vybrat z mnoha odstínů a druhů korpusů, dveří, rámů skel i výplní. Cenovou kalkulaci Vám provedeme zdarma a nezávazně.

Vestavěné skříně přímo od výrobce

Instalace vestavěných skříní je trendem poslední doby, kdy vzniká potřeba efektivně využít veškerý prostor v bytě. Vestavné skříně jsou typicky zabudované do prostoru tak, aby nejen nevystupovaly ze zdi, ale maximálně využívaly i případné zkosení zdí a dotvářely tak tvar interiéru. Pro otvírání je většinou použit systém posuvných dveří, které si jistě oblíbíte pro jejich praktičnost. Zajímá-li Vás ceník vestavěných skříní, můžete nahlédnout do našich realizací, kde je vždy uvedena i jejich cena. Vše tak uvidíte na konkrétních řešeních.

Moderní design, tradiční kvalita

Jsme výrobcem vestavných skříní s mnohaletou tradicí. Rádi se s Vámi sejdeme i osobně a poradíme, která skříň je pro Vás ta pravá. Proto máme tým specialistů – designerů, kteří najdou řešení pro každý prostor. Při výrobě používáme pouze kvalitní a osvědčené materiály. Při návrhu se řídíme aktuálními trendy, ale především Vaším přáním.